• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

חופשת צימרים בנגב

בשנים האחרונות נראה שאנשים גילו את היופי של חופשה בצימר. בלי לנסוע לחו"ל, במרחק כמה שעות נסיעה מהבית, אפשר להנות מחופשה נפלאה שיש בה הכול: נופים משגעים, חוויות ואטרקציות, שקט וניתוק מהעולם וכל זה באווירה קסומה ופרטית.
צימרים צצו במושבים כמו פטריות אחרי הגשם, בעיקר בצפון הארץ, אך לאחרונה החלו לצוץ גם צימרים בנגב.
צימרים בנגב הם החוויה האידיאלית לחופשה שהיא קצת אחרת. חופשה המשלבת נופים פראיים ועוצמה רגשית עם חווית ניתוק ושקט.
חופשת צימרים בנגב תחשוף בפניכם עולם שלא הכרתם. הנגב ייחשף בפניכם במלוא הדרו. מרחב פראי ולא צפוי, שונה מהקלישאה המדברית שעולה בראש כשחושבים על הנגב.

צימרים בנגב בחוות כרמי עבדת

בתור מי שחיים בנגב ומכירים אותו היטב, אנו יודעים איך לתת לטבע המדברי את הכבוד הראוי לו.
אנו באמת מאמינים שהנגב הוא מקום אחר וייחודי שאין כמותו בארץ והוא מלא בהזדמנויות לחוויות מופלאות ומרתקות בחופשה.
לכן, כאשר בנינו את החווה החלטנו גם להקים צימרים בנגב שבהם יוכלו אנשים לבוא ולהנות מחוויית החופשה המדברית.
את הצימרים שלנו בנינו לבד מתוך מחשבה על הנוף הסובב אותם, לכן הצימרים שלנו משתלבים היטב בנוף ומאפשרים לכם להנות מהטבע המופלא שסביבם. את הצימרים בנינו ברמה גבוהה ומלאת מחשבה. העיצוב, הצבע, הריצוף הטבעי – הכול נעשה כדי לחבר את הטבע לצימר ולהפך.
הצימרים שלנו מלאים פינוקים כמו יין מיקב הבוטיק שלנו, ארוחת בוקר מושקעת ומפנקת, ערסלים ופינות ישיבה, גב מים פרטי לרחצה ועוד. אמנם אין לנו בצימרים טלוויזיה או DVD אבל לא צריך אותם כשיש את כל הנוף הפראי והמקסים הזה המשתקף מכל פינה.
בנוסף, תוכלו להנות משלל אטרקציות וחוויות ייחודיות בחווה שלנו, כמו סדנאות הכנת יין, סדנאות עבודה בנפחיה ועוד. מסביב לחווה יש המון אזורים מקסימים לטיולים ותוכלו להנות מהם הן במסגרת טיול משפחתי והן במסגרת חופשה זוגית רומנטית.
אם אתם מחפש חופשה אחרת, מרתקת וייחודית, אנחנו בטוחים שאין כמו צימרים בנגב כדי להעניק לכם כל מה שרציתם ועוד. הצימרים שלנו בחוות כרמי עבדת מחכים לכם.