• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

טיולים בדרום הארץ

טיולים בארץ זו החוויה המושלמת למשפחות, לזוגות צעירים או סתם לכמה חברים שרוצים להנות יחד ולעשות משהו קצת אחר. כשמטיילים בארץ משלבים חוויה מרתקת של נופים מגוונים, אטרקציות שונות וכמובן, מכירים את הארץ יותר מקרוב.
לשמחתנו, הארץ ברוכה במסלולי טיול ואין מסלול הדומה למשנהו. השילוב בין האזורים השונים בארץ מאפשר בכל טיול לחוות נוף אחר וחוויות אחרות, אך לדעתנו אין כמו טיולים בדרום.
דרום הארץ הוא שטח מקסים, מלא בנופים אינסופיים של מדבר וטבע, מאפשר לחוות חיים מסוג אחר, להכיר את חיות הבר הנפלאות מקרוב ובכלל, טיולים בדרום מאפשרים לכם להנות מסגנון חיים אחר וייחודי.

טיולים בדרום הארץ בחוות כרמי עבדת

אנחנו בחוות כרמי עבדת מכירים את הדרום על בוריו. בנינו כאן בית וחווה קסומה ואנו מכירים את האזור כמו את כף ידינו.
אנו בוגרי בית ספר שדה בשדה בוקר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שנוכל לתת לכם מידע והדרכה לגבי טיול בדרום הארץ. תוכלו להנות מטיולים בקבוצות מאורגנות הכוללים סיורים בחווה, בכרם הענבים וביקב.
בנוסף, נוכל לתת לכם שלל מידע על מסלולים מצוינים עבור טיולים בדרום הארץ בסביבת החווה.

טיולים בדרום הארץ בשילוב סדנאות ייחודיות

בחווה שלנו תוכלו לשלב טיולים בדרום עם סדנאות מרתקות וחווייתיות שלא תמצאו במקומות אחרים. למשל, סדנת טעימות היין שלנו תאפשר לכם להכיר את תעשיית היין בנגב מקרוב, החל מהתקופה העתיקה ועד ימינו.
תכירו את הכרם שלנו ואת היקב ותטעמו את היין המיוחד שאנו מפיקים. ישנה גם הסדנה האקולוגית שלנו שבה תוכלו לראות כיצד החווה בנויה מתוך מחשבה עצומה על הסביבה תוך השתלבות אקולוגית ושימוש במשאבי הטבע מתוך כבוד לטבע ולא מתוך ניצולו.

טיולים בדרום הארץ ובסביבה

כמובן שאם תרצו לטייל מחוץ לחווה, ישנם אינספור מסלולי טיול.
תוכלו לטייל ברכב או ברגל, על הגבעות או בנחלים. דרום הארץ מלא במסלולים מרתקים ומרגשים ונוכל לתת לכם את מלוא המידע והכלים שיהפכו את הטיולים שלכם בדרום הארץ לחוויה אחרת, מרתקת ומלאה בזיכרונות שישמרו אתכם לנצח.