• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

טיולים בנגב

הנגב- ארץ מדבר רחבת ידיים , נוף בראשית הנפרס עד האופק, אוכלוסיה מעטה יחסית – חזון בן גוריון עדיין לא תפס מן הבחינה הזו, טיולים בנגב יש והרבה אך תושבים עדיין חסרים.
לנוסעים על כבישי הנגב מזדמנת בשנים האחרונות הפתעה. כתמים ירוקים פזורים להם בין הגבעות הצהובות של המדבר. כרמי ענבים ליין וכרמי זיתים המתפתלים להם בתוך הואדיות , בתים קטנים וסביבם כתמי ירק וצבע של בוגנויליה פורחת, סימני חיים שנראו כאן בפעם האחרונה רק לפני אלף וחמש מאות שנים - אלו הן החוות של הנגב.
טיולים בנגב שבעבר הלא רחוק כללו טיולי ג'יפים להרפתקנים או טיולי תרמיל לחובבי ההליכה האתגרית מאפשרים כיום טיולים בנגב גם למשפחות עם ילדים, לנופשים שרוצים לחוות את המדבר דרך הערסל וגב הטבילה עם ספר טוב ביד אחת וכוס יין בשנייה.

טיולים בנגב נגישים היום לאוכלוסיה גדולה בהרבה מאשר בעבר. ואומנם אוכלוסייה מגוונת פוקדת את רחבי הנגב בשנים האחרונות, החל בישראלים שמגלים את הנגב לראשונה בחשדנות מה לעיתים , הרי הם זוכרים את הנגב מהסיפורים של הצבא, או טיולי התנועה בתיכון, ואז אט אט כובש לו הנגב מקום בליבם. חלקם חוזרים ופוקדים את מרחביו בסוג של אהבה בוגרת ומבשילה יותר, וחלקם מגיעים בביישנות מה ומבקשים שנפנה אותם למי שמטפל בקליטת משפחות כי החליטו לעבור ולגור בנגב.
כך גם תיירים רבים פוקדים בשנים האחרונות את הנגב, מוותרים על מלונות חמשת הכוכבים ובאים לחוות במסגרת טיולים בנגב חוויה אותנטית של טבע ואנשים ולפגוש את ישראל של הפריפריה.

טיולים בנגב - כרמי עבדת

בכרמי עבדת אנו מציעים במסגרת טיולים בדרום ביקור והדרכה בחווה, סדנאות מסדנאות שונות, עימות יין ביקב הבוטיק המשפחתי, ויכולת להתרשם מדרך התיישבות שונה ולא שגרתית. במסגרת טיולים בנגב נוכל גם להמליץ לאורחים שלנו על מסלולי טיול מגוונים ברגל או ברכב, על סוס או גמל, בגלישת מצוקים או אופניים או סתם ליהנות מפינות נסתרות של המדבר.
במסגרת טיולים בנגב אפשר ליהנות גם מן הגלריה שלנו בה ניתן למצוא מגוון ממוצרי החווה והאזור הנמכרים למבקרים.