דף הבית   צור קשר        

טיולים נוספים

עמוד מידע לטיולים נוספים באיזור חוות כרמי עבדת והנגב

מעמוד זה ניתן להכנס לקישורים לעמודי טיולים נוספים ומגוונים במגוון של מסלולים  ברחבי הנגב.
אנו תקווה שמידע זה ישפר את חווית האירוח שלכם ויחשוף בפניכם חלק מן הפינות הנסתרות של הנגב אותן אנו כה אוהבים.


טיולי משפחות

מסלולים רבים בנגב מתאימים למשפחות האוהבות לקחת תרמיל על הגב מים וקצת אוכל ולחקור את המדבר מקרוב. חלקם של המסלולים מותאמים לרכב המשפחתי וניתן לתכנן מסלול נסיעה והליכה קצרה ברגל אל המקומות השונים.

למידע נוסף טיולי משפחות

טיולי אופניים בדרום 

השנים האחרונות מביאים עדנה לטיולי האופניים בכלל ולטיולי אופניים בנגב בפרט. מגוון עצום של מסלולים מדבריים חלקם מוכשרים ומותאימים בימים אלו במיוחד לאופניים הופכים את הנגב לגן עדן לרוכבי אופניים.

למידע נוסף טיולי אופניים בדרום

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים - מושג המצית את הדמיון, הרפתקאות המשלבות  עבירות של רכבי 4X4  יחד עם מקומות נסתרים שהגישה אליהם כמעט בלתי אפשרית. קיימים מסלולים של מספר שעות ועד מסלולים של מספר ימים החוצים את הנגב לכל אורכו. כיום קיימות מספר חברות המאפשרות לשכור ג'יפ ונהג. 

למידע נוסף טיולי ג'יפים

 

מסלולים למיטיבי לכת

מיטיבי לכת הינה הגדרה למי שיכול לנווט היטב בשבילי הנגב וכן לגמוע מרחקים ארוכים במסלולים אתגריים. חשוב להצטייד במפת סימון שבילים,  בציוד מתאים ובמידע על המסלול המתוכנן.

למידע נוסף  מסלולים למיטיבי לכת

מידע על מזג אוויר

מידע חשוב ביותר לתכנון הטיול הוא על מזג האוויר. בחורף, מידע זה קריטי על מנת להמנע משטפונות העלולים לסכן את המטיילים ובקיץ על מנת לדעת ולתכנן את כמות המים הנחוצה ואת אורך המסלול המתאים לכל מטייל.

למידע נוסף אתר מזג האוויר של אוניברסיטת בן גוריון
אטרקציות בדרום - להרפתקנים

המלצות יחידת החילוץ

על מנת לתכנן היטב את הטיול ולשוב הבייתה בשלום מצורפות המלצות של יחידת החילוץ הר הנגב שבמקרה חירום תהייה גם זו שתגיע אל השטח לעזור. במקרה חירום יש לטלפן למשטרה 100 ולתת את מירב המידע.
 

למידע נוסף המלצות יחידת החילוץ
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים