• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

מסלולי טיולים בדרום

מי לא אוהב לטייל בארץ? מדי שבת וחג יוצאות המון משפחות לטיולים ברחבי הארץ ונהנות מחוויות נפלאות של נופי הארץ, גיבוש משפחתי או חברתי וכמובן לומדים להכיר את הארץ בדרך הכי טובה – ברגליים. ארץ ישראל היא אמנם קטנה עד מאוד, אך מלאה באפשרויות רבות לטיולים. החל ממסלולי טיולים בצפון וכלה בשלל מסלולי טיולים בדרום.
אין ספק שלכל אחד יש משהו למצוא ולראות ברחבי הארץ.
אנו בחוות כרמי עבדת מזמינים אתכם ליהנות משלל טיולים בדרום. כמי שגרים בדרום למעלה מ-25 שנה בחווה שבנינו לבד, אנו מכירים היטב את אופי האזור ואת המגוון הגדול של הטיולים שהוא מציע.
אנחנו לא מכירים את האזור רק בתור מי שגרים בו, אלא גם בתור מי שהדריכו בבית ספר שדה בשדה בוקר, כך שלמדנו והדרכנו הרבה טיולים בדרום. בחווה שלנו תוכלו להנות משלל מסלולי טיולים בדרום שהכנו במיוחד עבורכם ומשלבים אטרקציות מקומיות כמו הסדנאות המיוחדות שלנו, או טיולים עצמאיים שנוכל בשמחה לעזור לכם לתכנן.

טיולים בדרום וסדנאות מיוחדות

כאמור, אנו מציעים בחווה שלנו סדנאות ייחודיות שלא תמצאו במקומות אחרים, סדנאות שתוכלו לשלב במסגרת הטיולים שלכם בדרום, גם אם אינכם לנים בחווה.
הסדנאות שלנו מתמקדות בשלושה נושאים עיקריים.
הראשון הוא חקלאות היין שאנו מפתחים במסגרת תכנית דרך היין. תוכלו ללמוד על הכרם המיוחד שהקמנו המשלב בין שיטות חקלאות מודרניות לשיטות הקדומות שרווחו באזור לפני אלפי שנים, להשתתף בסדנאות על הכנת היין וכמובן לטעום את יין הבוטיק שאנו מייצרים.
סדנאות מסוג אחר מתמקדות בחיים האקולוגיים בחווה ובהן תוכלו ללמוד איך הקמנו חווה המתחשבת בסביבה ותורמת לה, ואולי תוכלו ליישם חלק מהדברים גם בבית שלכם.
לסיום, ישנן סדנאות הברזל שלנו, בהן תוכלו לחוות עבודה בברזל.
אין ספק שבמסגרת טיולים בדרום, השילוב של סדנה מהנה וייחודית תהפוך את הטיול שלכם לשונה, מקורי ומרתק.
אורחי החווה יוכלו גם לקבל מאתנו מידע עשיר ומועיל לגבי מסלולי טיולים בדרום בסביבת החווה. הנגב מלא מסלולים נפלאים המאפשרים טיול רגלי או ברכב, ואנחנו נשמח לעזור לכם לתכנן את הטיול הטוב ביותר.