• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

צימרים בדרום הארץ

חופשת צימרים היא החופשה האולטימטיבית.
צימרים מאפשרים לכם להנות מכל העולמות. בין אם אתם מחפשים חופשה רומנטית ופרטית במקום מבודד שבו תוכלו להיות רק אתם עם עצמכם ובין אם אתם מעוניינים בחופשה משפחתית עם הילדים (או אפילו עם כמה משפחות) – חופשת צימרים היא הדבר בשבילכם.
בלי לנסוע לחו"ל, במרחק של כמה שעות נסיעה מהבית תוכלו לנפוש בצימר קסום, בתוך טבע מופלא, מבודדים מהעולם אך נגישים לשלל חוויות ואטרקציות.
בשנים האחרונות התפתח התחום של צימרים בדרום הארץ כאשר אנשים רבים החלו לגלות את הקסם של הנגב והמדבר כיעד תיירותי. צימרים בדרום הארץ מספקים לכם חוויה אחרת, מרתקת ואף מקורית, חוויה שלא הכרתם בחופשות אחרות.
הנגב איננו המקום הצחיח והמשעמם כפי שהרבה אנשים נוהגים לחשוב עליו, אלא מקום רחב ידיים ומרתק, מלא בטבע פראי ומיוחד ומכיל שלל אפשרויות לטיולים וחוויות שפשוט אין במקום אחר.

צימרים בדרום הארץ בחוות כרמי עבדת

כשבאנו, בסוף שנות התשעים, לגור בחוות כרמי עבדת, ידענו שבנוסף לחקלאות הענבים והיין נרצה לחלוק את הקסם של המקום עם הקהל הרחב. לכן החווה שלנו פתוחה למבקרים שמוזמנים להנות ממגוון הצימרים אשר בנינו בעצמנו בחווה. חשבנו רבות איך לבנות את הצימרים כדי שיהיו מיוחדים ויספקו לאורחים את חווית המדבר כמו שאנו רואים אותה והחלטנו לבנות את הצימרים בעצמנו באופן אחר.
הצימרים שלנו בנויים בתוך הנוף ופתוחים אל הנוף. בצימרים אין טלוויזיה אך יש חלונות גדולים ומרפסות מרווחות שבהן תוכלו לנוח ולהנות מהטבע. הצימרים עוצבו בעזרת אבנים מהסביבה כך שהמדבר נכנס ומשתלב בתוכם. לא לחינם זכו הצימרים שלנו מבין עשרת הצימרים הכי טובים בקטגורית צימרים בדרום הארץ.

צימרים בדרום הארץ לכל סוג חופשה

בצימרים שלנו תוכלו להנות מכל סוג של חופשה. אם אתם משפחה אחת, או שאתם מגיעים עם כמה משפחות, תוכלו להנות מהצימרים המשפחתיים שלנו שיאפשרו לכם להנות בחיק המשפחה אך עדיין להרגיש פרטיות מהאורחים האחרים וגם מהילדים.
אם אתם זוג צעיר או צעיר ברוחו, תוכלו להנות מהצימרים הזוגיים שיספקו לכם חוויה רומנטית קסומה.