• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

חופשת צימרים בדרום למשפחות

אין דבר מהנה יותר מחופשה משפחתית משותפת. זו הזדמנות נפלאה לחוות חוויות משותפות ולהעשיר את החוויה המשפחתית בשלל זיכרונות משמחים ומרגשים, לגלות מקומות חדשים והכי חשוב – לנקות קצת את הראש מחיי היום יום ופשוט לבלות זמן יחד כמשפחה.
אופציה נפלאה לחופשה משפחתית שהיא גם מיוחדת וגם נגישה במחיר היא חופשה בצימר. צימר יאפשר לכם להנות מחופשה חלומית בבית נופש יפה הטובע בנוף קסום ולשלב בחופשתכם הנאה מהשקט והרגיעה של הסביבה המבודדת עם אטרקציות מרתקות הקיימות בסביבה.

צימרים בדרום למשפחות בחוות כרמי עבדת

בחוות כרמי עבדת החלטנו להקים צימרים בדרום למשפחות מכיוון שאנו מאמינים שאזור המדבר הוא האזור היפה ביותר בארץ, אזור המעניק לנופש בו אהבה ותחושת קבלה והתרגעות ומאפשר לו להנות משלל חוויות שונות וייחודיות.
כאשר הקמנו את החווה ידענו שנקים כרם לענבי יין ויקב והחלטנו לפתוח את החווה שלנו לכל המעוניין ולהעניק חוויה משמחת של קבלת פנים. אנו מחלוצי הפיתוח של צימרים בדרום למשפחות ומאמינים שהצימרים שלנו מעניקים חוויה אחרת ומקורית שלא תמצאו בצימרים אחרים.

הצימרים שלנו מבודדים כדי שתקבלו חוויה שקטה ופרטית.
הם משתלבים לחלוטין בטבע ופותחים בפניכם עולם מלא נוף מדברי קסום. יש לנו צימרים בדרום למשפחות אשר בנינו בעצמנו והתאמנו למשפחות, כך שהם מכילים חדר נפרד להורים. הצימרים מוקפדים, מכילים מטבח מאובזר ומערכת שמע איכותית. וכן, אמבטיות פסיפס יפיפיות שנבנו בעבודה עצמית.
אורחי הצימרים יוכלו להנות מארוחת בוקר כשרה וטעימה המלאה במטעמי הסביבה. הצימרים נמצאים במרחק הליכה קצר מגב הרחצה הטבעי שפתוח לשימוש האורחים.

בניגוד לצימרים אחרים, בנינו צימרים בדרום למשפחות כי רצינו לאפשר לכם להתחבר באופן מלא לטבע ולחוויה המדברית המאפשרת ניתוק מהעולם היום יומי שאליו תחזרו בתום החופשה. לכן בצימרים לנו אין טלויזיה ו- DVD, אך אל דאגה מכיוון שלא תזדקקו להם כלל כשיש כל כך הרבה דברים לעשות בחווה וסביבותיה כמו לטייל בנחל צין או באזורים אחרים של המדבר היפהפה, לבקר בכרם, להנות משלל הסדנאות שלנו כמו סדנת טעימות היין, סדנת הנפח ועוד.
אנו בטוחים שאתם ומשפחתכם תהנו מאוד מחוויית צימרים בדרום למשפחות אצלנו בכרמי עבדת. נשמח לארח אתכם.