• הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

צימרים בנגב למשפחות

חשבתם שרק אזור הצפון יכול להציע לכם את החופשה המושלמת ? תחשבו שוב.
אזור הדרום הוא אחד האזורים היפים בארץ ובעשור האחרון המודעות לתיירות הפנים עלתה ולכן קמו להם מאות צימרים ברחבי הנגב כולו. יש צימרים בקיבוצים ומושבים ויש פזורים בחוות בודדים.
הנגב מציע לנופשים את הנוף הייחודי שלו בשילוב פעילויות רבות לילדים ומשפחות, מסלולי טיולים רבים וכמובן שהוא מציע מחירים נוחים וזולים מהצפון. אם אתם מוצאים עצמכם שנה אחרי שנה נוסעים לצפון, נסו לגוון מעט ולראות כיצד תראה חופשתכם בדרום, מובטחת לכם חוויה משכילה, מעניינת ומרתקת באמת.

מה כוללים צימרים בנגב למשפחות?

הנגב הוא מקום בו כל משפחה יכולה ליהנות ממרחב גדול במיוחד ולכן גם הצימרים נהנים ממנו.
צימרים בנגב ממוקמים בדרך כלל בחצרות בתים, במרחק מה מן הבתים. הם מציעים לאנשים ליהנות מפרטיות מוחלטת בעת הטיול ואין ספק שפרטיות זו מורגשת כאשר הצימר מבודד ונמצא באזור בו אף אחד לא יכול לראות את הנופשים.
יש בעלי צימרים שמגדילים לעשות ומפרידים בין הצימרים ובין הבית הפרטי שלהם ויש בעלי צימרים שמגדילים עוד יותר ובוחרים לבנות לצימר בריכה פרטית מהם יכולים ליהנות הנופשים. אנו יכולים לראות כי בייחוד כאשר מדובר על צימרים לדתיים ישנה הפרדה מוחלטת בין הצימר ובין בית בעלי הצימר וזאת משום שפרטיות זו יכולה להשפיע רבות על החופשה.

בכל צימר כיום תוכלו למצוא חדר אחד או אפילו שניים, בכל חדר מיטה שמתאימה להורים ולילדים, סלון קטן ובו טלוויזיה ודי וי די, מטבחון ובו מקרר קטן, כיריים, קומקום חשמלי, ערכת קפה, מרפסת ובה מנגל ופינות ישיבה ואף ערסל, חצר קטנה עם נוף, ג'קוזי ולפעמים גם בריכה.
כאשר מדובר על צימרים לדתיים בדרך כלל יהיו שני כיורים, כלים כשרים, פמוטים לשבת, פלטת שבת, מיטות כשרות וקרבה לבית כנסת.

כיצד יש לבחור צימרים בנגב למשפחות?

בחירת צימר למשפחות צריכה להיעשות לאחר בחינת התחום לעומק. יש הרבה צימרים בנגב ולכל אחד מהם ייחודיות משלו.
כאשר אתם בוחרים בין צימרים ערכו השוואה בין הצימרים השונים ובחנו אילו מהם מתאימים לצרכים שלכם. משום שיש מאות צימרים אין צורך אמיתי להתפשר שכן הצימרים שונים אלו מאלו.
כאשר אתם בוחנים את הצימרים השונים שימו לב לפרטים הקטנים שיעשו לכם את ההבדל הגדול בחופשה.
זו יכולה להיות כשרות המקום וזה יכול להיות מיקום הצימר לעומת אטרקציות שונות למשפחה, זה יכול להיות גודל הצימר והאפשרות לפרטיות בו וזו יכולה להיות גם בריכה צמודה ופרטית. לכל אחד ואחת יש את הפרטים הקטנים שמגדירים להם את החופשה המושלמת ולא צריך לוותר עליהם.
בחנו האם הצימר מתאים לכם מבחינת גודלו, מבחינת העיצוב שלו, האפשרויות השונות אותן הוא מציע לכם, בחנו האם הוא מציע ארוחת בוקר ובכמה כסף, האם יש כשרות למקום במידה והיא חשובה לכם וכדומה.
לאחר מכן רצוי שתבחנו היכן בנגב נמצא הצימר והאם הדבר מתיישב היטב עם החופשה שלכם, יש אנשים שיעדיפו ליהנות מחופשה מדברית קרובה למרכז ויש כאלו שישמחו לעשות טיול בנגב ולנסוע חצי יום אל תוך המדבר.